סדנת משכנתאות

סדנת משכנתאות – הדרך הנכונה לבחירת משכנתא

קניית דירת מגורים היא עניין לא פשוט וקרוב לודאי שגם לאחר תקופת חיסכון ארוכה תזדקקו להלוואת משכנתא.
המשכנתא לעומת הלוואות אחרות הינה הלוואה ארוכת שנים ויכולה להתפרש עד ל- 30 שנה. הבדל נוסף בין משכנתא ובין הלוואה הוא היקף המימון שבחלק מהמקרים יכול להגיע עד כ- 90% מערך הבית.

האם מוכרים לכם המושגים תמהיל שוק, רבית צמודת מדד, רבית פריים ,משכנתא מדורגת או מיחזור משכנתא ? האם אתם מודעים לתוצאות ההחזר החודשי בבחירה במסלול זה או אחר?
אם אינכם אנשי מקצוע בתחום אז כנראה שלא ומאחר ולקיחת משכנתא מערבת התחייבות רבת שנים ונטל כלכלי רב מומלץ ללמוד היטב את המושגים הקשורים בהלוואה זאת ועל האפשרויות השונות לפני ביצוע החתימה.
מהי הדרך הטובה ביותר ללמוד ולרכוש כלים להתאמת המשכנתא הטובה ביותר?
תשובה : סדנת משכנתאות.

ללמוד ממומחי משכנתא : סדנת משכנתאות
הסדנאות נערכות במסגרת קבוצות מצומצמות על מנת לאפשר לכל הנוכחים להעלות את שאלותיהם ביתר נוחות ולקבל את מירב האינפורמציה לה הם זקוקים.
סדנת משכנתאות מעניקה למשתתפיה מידע רב הכולל הסברים לגבי השלבים בלקיחת משכנתא, גורמי הסיכון אשר בהם יש להתחשב, המסלולים השונים, אחוזי מימון, נקודות יציאה, מחזור משכנתא וכיצד יש לנהל משא ומתן מוצלח מול נציגי הבנקים.
סדנת משכנתאות מועברת ע”י מומחים בתחום המשכנתאות ומהם ניתן לשאוב את כל המידע שאנו צריכים טרם הגעתנו לגורם המממן.

“אבל בשביל ללמוד על המשכנתא יש את יועץ המשכנתא בסניף שלי, לא?”
נכון שיועץ המשכנתאות בסניף הבנק הוא בעל ידע רב בתחום אך כאשר מחכים לו עוד אנשים בתור, הזמן קצר והערך המוסף שתקבלו מפגישה זאת קטן. קרוב לודאי שלאחר הפגישה תרגישו עוד יותר מבולבלים מלפני הגעתכם אליו. כמו כן, בפגישה עצמה רק אתם והיועץ תהיו נוכחים. במהלך סדנת משכנתאות עולות שאלות מפי משתתפי הסדנא שלעיתים אפילו לא חשבתם לשאול אך מאוד רלוונטיות עבורכם.

לסיכום, סדנת משכנתאות מעניקה למשתתפיה את הידע הרב ביותר אודות המשכנתא ומסלוליה ולכן מומלצת לכל מי שעתיד להשתמש בה.

מחשבון משכנתאות
סכום המשכנתא:
ריבית:
תקופה בשנים:
תשלום חודשי: