מה הוא ביטוח משכנתא?

רכישת דירה, עבור רוב האנשים היא ההחלטה הכלכלית החשובה שהם ייקחו בחייהם. ביטוח משכנתא הוא ביטוח שנועד לכסות את מי שמקנה את המשכנתא (בד”כ הבנק), במקרה של נזק למבנה או פטירה של אחד מהלווים, וכמו כן לכסות את בעל המשכנתא ובני משפחתו. ביטוח משכנתא הו איבטוח שאנחנו מחוייבים לעשות בד”כ ע”י הבנק, ללא הביטוח הבנק לרוב לא ילווה כספים לרכישת הדירה.

הדברים שביטוח משכנתא מכסה עבור הבנק הוא פגיעה בנכס, כיסוי ההוצאות העלולות להגרם לבעל הנכס ולשמירה על ערכו עבור המלווה (הבנק בד”כ). כמו כן הוא מכסה פגיעה באנשים הנוטלים את המשכנתא (סוג של ביטוח חיים).

איך לבחור ביטוח משכנתא

נושא ביטוח המשכנתא הוא נושא חשוב. הוא באיזה שהיא רמה קובע את עתידו של הנכס שרכשתם במיטב כספיכם במצבים שונים.
לכן לפני שבוחרים ביטוח משכנתא, צריך לבדוק מספר דברים בפוליסה. קודם כל מה היא מכסה? האם רק פטירה? או שמה גם נזקים, כגון נזקי טבע? כמו כן, יש לברר מה הוא גובה ההשתתפות העצמית.
כמו כן, צריך לבדוק האם הביטוח יסייע גם במקרה של אובדן כושר עבודה ללא פטירה, עקב מחלה למשל. כמו כן, שיקול חשוב נוסף הוא שיקול העלות, יש לבדוק כמה עליך לשלם כל חודש לביטוח.

ביטוח משכנתא השוואת מחירים

בגלל כל הסיבות שפורטו דלעיל, חשוב להשוות בין החברות לפני בוחרים ביטוח משכנתא. אחד הכלים הטובים ביותר לביצוע דבר זה הוא השוואת מחירים באינטרנט. השוואת מחירים באינטרנט הוא שירות שנותן לך להשאיר פרטים באתר מסויים. הפרטים שתשאיר מועברים למספר חברות, במקרה הזה למספר חברות ביטוח המציעות ביטוח משכנתא.
חברות הביטוח יוצרות איתך קשר, ואתה בוחר את החברה העדיפה עליך, בעקבות התנאים שהיא מציעה לך.

אם אתה מתעניינן בביטוח משכנתא, תוכל להשאיר פרטים באתר ביטוח משכנתא.
בהצלחה.

 

עוד משהו שיעניין אותך, אישים מתחום התקשורת:
עופר אלשיך you tube
עופר אלשיך goole +
עופר אלשיך

מחשבון משכנתאות
סכום המשכנתא:
ריבית:
תקופה בשנים:
תשלום חודשי: