כמה אמיתות על ליסינג פרטי ותפעולי

נכון להיום, רכישת רכב הפכה ליותר מסתם מותרות, זוהי חובה עבור רוב האנשים שרוצים להתנייד באופן חופשי, במיוחד במדינות כמו ישראל בהן תשתית התחבורה הציבורית אינה מהמתקדמות בעולם. כמעט כל אדם בישראל יסכים שרכישת רכב תעזור לך להיות יעיל יותר ולבצע דברים רבים יותר. בין אם אמה שכיר או מריץ עסק משלך, תחבורה פרטית יכולה לעזור לך לסיים משימות מהיר ובקלות יתרה. בעולם הקורפרטיבי, נדרש רכב בשביל לפגוש לקוחות ולעשות משלוחים שונים.
הדבר נכון גם במשפחות בהן עובדים מחוץ לעיר, שלא לדבר על מצב בו שני בני הזוג עובדים ואז עלולים להדרש שני רכבים. העובדות האלה ביחד עם היוקר הרב של רכישת רכב הוא מה שגורם לאנשים לקחת עסקאות ליסינג לרכב.

ליסינג תפעולי הוא הסכם משולש בין המעסיק, סוכנות הרכב והעובד. במסגרתו העובד לוקח הביתה רכב לפי בחירתו, והמעסיק משלם סכום מסויים כל חודש עבור הרכב (שהעובד צריך לנקות במס). במהלך התהליך, התנאים מוסכמים על כל הצדדים. ואחרי שהכל סוכם העובד לוקח הביתה רכב לבחירתו. ליסינג תפעולי נפוץ בעיקר בחברות הייטק או במשרות ניהוליות רמות, לא לכל האנשים יש אפשרות לרכישת רכב בליסינג תפעולי, וזוהי סיבה שאנשים רבים בוחרים בעסקאות ליסינג פרטי.

בעבר, מי שרצה לרכוש רכב עשה זאת באופן פרטי דרך הלוואה מהבנק ומתן כל הסכום לחברה. כיום באמצעות ליסינג פרטי ניתן להקטין את הצורך באשראי ואת הריביות. חברות הליסינג מציעות עסקאות במסגרתן הלקוח ישים סכום ראשוני עבור הרכב, וישלם את השאר בתשלומים במשך כמה שנים. בסיום העסקה יוכל הלקוח לבחור האם לשלם את היתרה ולרכוש את הרכב או לשדרג לרכב חדש יותר. לשיטה זו כמה ייתרונות ניכרים, ראשית כל היא חוסכת לכם את הצורך באשראי והתמודדות מול הבנקים. שנית, חברות ליסינג רבות מציעות דילים שונים לאנשים העובדים דרכה ומודלים שונים של רכבים. יתר על כן, ליסינג פרטי יד שניה הוא אחת האופציות המועדפות על אנשים בעלי אמצעים כלכליים מוגבלים. הוא נותן לכם את האפשרות לקנות רכב יד שניה בלא צורך בהלוואה מהבנק.

בגלל כל סיבות אלה, אנשים רבים בוחרים בליסינג פרטי כאמצעי לרכישת רכב.

מחשבון משכנתאות
סכום המשכנתא:
ריבית:
תקופה בשנים:
תשלום חודשי: