הלוואה לכל מטרה

רבים מאתנו יכולים, אולי, להתקיים בשוטף, ואף זאת לא תמיד ברווחה, אבל מי מאתנו שאינם בעלי הון הרוצים לממש חלום או להשיג מטרה כל שהיא שעלותה מחייבת השגת מקור מימון שלא יכול להימצא לנו מפיקדונותינו – נזקקים להלוואה. גופים שונים, בנקאיים וחוץ-בנקאיים, ישמחו להעניק הלוואה לכל מטרה. המטרות שבשבילן אנשים לוקחים הלוואה הם מגוונות. יש מי שיתנו את קבלת ההלוואה בהצגת בטוחות להחזרתה. עם התניה זו או בלעדיה – לפני לקיחת הלוואה לכל מטרה עליכם להיות בטוחים שבאפשרותכם להחזירה. זמינותם של גופים המעניקים הלוואות עלולה להיות באופן פרדוכסלי בעוכרי המבקשים אותן: קל לקבל כסף אבל קשה להחזירו.

הלוואה לכל מטרה – חשיבות ההבחנה בין רצון לבין צורך

 

יש הבדל מהותי בין מצב, שבו אנחנו רוצים הלוואה, כדי לממש חלום, כגון: טיסה לחוץ לארץ או רכישת חפץ או שירות יקר, לבין מצב, שבו אנחנו זקוקים להלוואה בשל צרה לא צפויה. מהשוני המובהק בין הרצון לצורך נובע גם שוני במוכנות ובערנות הנפשיים והמנטאליים שלנו. גופים המעניקים הלוואה לכל מטרה עשויים להיראות ולהיתפס בעיני הזקוקים להלוואה כגואלים וכמושיעים, אבל חשוב דווקא משום שההיזקקות היא לא אחת נואשת – לעמוד על המשמר ולברר היטב מי הגוף המעניק הלוואה לכל מטרה. לפני לקיחת כל הלוואה שהיא חשוב לברר לעצמכם האם אתם פונים ללקיחת הלוואה מרצון או מצורך.

 

הלוואה עם ערבים או בלעדיהם

לפני לקיחת הלוואה לכל מטרה בקשו הצעות מחיר מגופים שונים ובררו היטב את ההבדלים בניהם. אפשר למצוא ברשת האינטרנט אתרים שונים שבהם ניתן למלא פרטים בסיסיים ולקבל בתוך זמן קצר מספר הצעות לבחירתכם. מי שמיצו את אפשרות לקיחת הלוואה לכל מטרה במסגרת האשראי הקצובה להם עדיין יכולים לפנות לקבלת הלוואה מגופים חוץ בנקאיים, אשר ההלוואה שהם מעניקים אינה פוגעת במסגרת האשראי ואינה מצמצמת אותה. הלוואה לכל מטרה יכולה להינתן ללקוחות עסקיים וגם ללקוחות פרטיים, בדרך כלל ללא צורך לציין את מטרת ההלוואה. שיהיה בהצלחה והעיקר – דעו ושננו: כסף זה לא הכול בחיים (במיוחד אם אתם עשירים….).

 

עוד משהו שיעניין אותך, אישים מתחום התקשורת:
עופר אלשיך you tube
עופר אלשיך goole +
עופר אלשיך

מחשבון משכנתאות
סכום המשכנתא:
ריבית:
תקופה בשנים:
תשלום חודשי: