בתי השקעות

כיצד בוחרים בית השקעות

 

בתי השקעות עוסקים בהשקעה של כספי לקוחותיהם לצרכי הפקת רווחים. על בית ההשקעות לקבל את המימון המתאים מהלקוח ולדאוג לניהול תקציב ולניהול תיק ההשקעות שלו בצורה חכמה אשר תשביע רצון. בית השקעות נותן שירות לאזרח הפרטי אך גם לעסקים וחברות גדולות אשר מעוניינות לבצע מהלכים של השקעה, רכישות, מיזוגים ועוד.

בית השקעות הינו גוף עתיר ידע בנושאים הפיננסיים ולכן מועסקים בעסק זה יועצי השקעות, מנהלי תיקי לקוחות, אנליסטים וכמובן נותני שירות לקוחות אשר להם ידע פיננסי.

מספר בתי השקעות בישראל בעלי מוניטין שכל עובדיהם הם בוגרים של לימודי נדל”ן  וזה אמור לעזור לנו לבחור בבית השקעות זה או אחר  אשר יניב עבורנו את הרווחים הגדולים ביותר?

  • שירות היא מילת המפתח : במיוחד בתקופה האחרונה מושם הדגש על רמת השירותיות הפרטית. הבנקים הבינו זאת מיד והחלו לספק שירות של בנקאי פרטי אשר זמין בטלפון או בצ’אט. קופות החולים מעמידות שירות של רפואה און-ליין 24 שעות. לכן, כדאי לבחור בית השקעות אשר נותן את השירות הטוב ביותר. שירות טוב הוא שירות שניתן לאורך כל שעות היום ועדיף עם נציג לקוחות אישי שעימו עובדים באופן קבוע.
  • עלויות ותופעת ה- “אותיות הקטנות” :  לפני פתיחת התיק יש לבדוק בכל

בית השקעות מהי עלות ניהול התיק, מהו התמחור עבור קניה ומכירה וכו’. כמו כן, חשוב לעיין בקפידה בחלק האותיות הקטנות ולהבין את התנאים היטב. כמובן שבאופן טבעי בתי השקעות אשר יציגו את העלויות ללקוח הנמוכות ביותר יזכו ליותר פניות אך השיקולים שיובאו בהמשך לעיתים חשובים לא פחות מגובה דמי הניהול.

  • הצלחה/אי הצלחה היסטורית : בית השקעות אשר מניב רווחים נאים עבור לקוחותיו הוא

בית השקעות אשר מנוהל בצורה הנכונה וכנראה מעסיק גם את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

  • אסטרטגית ההשקעה : טרם פתיחת התיק וודאו כי אתם מבינים את הדרך בה ישקיע בית ההשקעות את כספכם, האפיקים השונים ורמת הסיכון של השקעתכם. בית השקעות אשר משקיע בגיוס לקוחות בצורה הטובה ביותר הוא כזה אשר יגרום לכם להבין את אסטרטגית ההשקעה בצורה הטובה ביותר.

 

 

מחשבון משכנתאות
סכום המשכנתא:
ריבית:
תקופה בשנים:
תשלום חודשי: