ביטוח משכנתא

אם יש משהו בחיים שהוא הדבר הכי לא בטוח אלו החיים עצמם. וכאשר יש לך התחייבויות , ואנשים שתלויים בך שעלולים לשאת בנטל במקרה של מותך חלילה, חשוב לדאוג לביטוח. הודות לביטוח משכנתא , הבית שלך הוא לא אחד מן ההתחייבויות שהמשפחה שלך צריכה לדאוג בהיעדרך.

ביטוח משכנתא הוא תוכנית תשלום שדואגת שביתך ישאר ביתך במקרה של מוות או נסיבות בלתי צפויות אחרות שימנעו ממך לעבוד לפני שההלוואה נפרעה עד תומה. באפשרותך לבחור מבין מגוון רחב של ביטוחי משכנתא עם תנאים שונים.
בעוד ביטוח חיים למשכנתא מכסה אותך במקרה שלמוות, ביטוחים כמו ביטוח סיעודי מגנים עליך אם תחלה או תפצע. בישראל ביטוח חיים למשכנתא הינו תנאי חובה על ידי הבנקים לקבלת המשכנתא שלך.

בגלל שיש כל כך הרבה ביטוחים וכיסויים שונים לביטוח זה, אנשים רבים נמנעים מלבחור כיסוי ביטוחי כלל וכתוצאה מכך לעיתים קרובות מתחרטים, כאשר קורה אסון, ובנוסף לאסון הזה הם גם צריכים לאבד את ביתם.

איך בוחרים פוליסה טובה?

לשאלה זו אין תשובה חד משמעית. למעשה, אין פוליסה אחת שנחשבת “טובה לכולם”. סוג הפוליסה שתבחר משתנה לפי סוג הביטוח והכיסוי שאתה מעוניין. כמו גם רמת הסיכון שתיהיה מעוניין ליטול. אנשים שונים הם בעלי העדפות שונות. בחירת פוליסה טובה מחייבת לדעת הכותב קודם כל השוואה בין מספר חברות ביטוח. אפילו אם סיכון הביטוח חבר שלך משחר נעוריך, אל תסמוך עליו. עדיף לבדוק כמה שיותר ולקבל מספר הצעות שונות. רק ככה תבטיח שהמידע שמגיע אליך הוא אובייקטיבי לחלוטין.

מלבד השוואה בין חברות ביטוח, נסה להבהיר לסוכן הביטוח את החששות המרכזיים שלך והצרכים האישיים שלך, כמו גם אילו אנשים תלויים בך. נסה לספק לו כמה שיותר מידע שיסייע לו לתת לך תוכנית ביטוח טובה ואטרקטיבית עבורך.

מחשבון משכנתאות
סכום המשכנתא:
ריבית:
תקופה בשנים:
תשלום חודשי: